“ROBOTUKAS linksmai”

 

PROGRAMA SUSTABDYTA NERIBOTAM LAIKUI

Nauja, unikali, ryški, nepakartojama ir stulbinanti, pritaikyta 1-5 klasių mokiniams.

Robotukas per penkerius metus jau gerokai “paaugo”, įgijo patirties ir broliuką robotuką Luką, daug ko išmoko – taip pat ir juokauti. Jų vardus žino jau virš 34.000 vaikų visoje Lietuvoje. Tukas ir Lukas ir toliau išlieka vieninteliais Lietuvoje tikrais „gyvais“ robotais, vykstančiais pas vaikus į ugdymo įstaigas. Todėl vieniems mokiniams siūlo susitikti dar kartą, su likusiais – susipažinti ir susidraugauti. Naujoje edukacijoje Robotukai ir vedėjas palies humoro bei jo istorijos temą. Kad Robotukai patys savaime atrodo linksmai ir net juokingai – sutinka visi juos matę vaikai. Tačiau kad jie moka ne tik juokauti, bet ir kartu nagrinėti rimtą temą – juokavimą ir patyčias, nežinojo niekas. Skirtumai tarp juoko ir pajuokos, pikto juoko ir ironijos, sarkazmo ir žeminimo – visa tai yra labai svarbu paaiškinti vaikams. O nuo suaugusiųjų pamokslų pavargusiems vaikams Robotuko Tuko ir jo broliuko Luko žodžiai skambės kaip niekada įtikinamai. Edukacijoje, kuri truks apie 45 minutes, bus visko – rimtų klausimų ir atsakymų, komiškų situacijų, juoko. Išgirsime, kuo skiriasi įvairių tautų ir kultūrų humoras, kuris artimiausias lietuviškam humorui. Pamatykite Robotukus kitokius – leiskite jiems tobulėti kartu su vaikais, juk robotai tampa neatsiejama šiuolaikinio gyvenimo dalimi. Robotukų dialogas su vaikais ir vedėju, rimti aktualūs klausimai ir netikėti atsakymai, šypsenos, juokas, neįtikėtinas gebėjimas pasijuokti iš savęs, juokingos situacijos ir laimingi krizenantys vaikai – visa tai naujoje edukacijoje. Ji vykdoma atskirai kiekvienai grupei ar klasei, iki 25 vaikų. Pasitelkdami naujausias technologijas mokysime vaikus pozityvumo, optimizmo ir humoro – kartu su Robotukais. O vaikai atsidėkos gera nuotaika ir teigiamomis emocijomis – tiek vedėjui, tiek lydintiems pedagogams, auklėtojams. Įsileiskite Robotukus ir jo išskirtinį humorą į vaikų širdis ir tegul visą edukacijos dieną jūsų darželyje ar mokykloje skamba vaikiškas juokas – juk vaikai patys iš prigimties linksmi ir juokingi!

Pagrindinis rezultatas – vaikai, mokantys atskirti humorą nuo patyčių, supratę jų skirtumus. Gebantys išlaikyti emocinę harmoniją ir neperžengti ribų, kada humoras lieka juokingu tik pačiam juokaujančiam, kitam ar kitiems sukeldamas stresą ir neigiamas emocijas. Nepasimetantys ir su humoru reahguojantys į juos nukreiptą agresiją ir kitus nemalonius dalykus. Pagaliau – iš edukacijos išeinantys laimingesni besišypsantys vaikai, aptarinėjantys Robotuko išdaigas ir pamokymus ir kaip jis buvo panašus į juos…

Programoje vaidina robotukai Tukas ir Lukas, vedėjas – Vilmantas.

Iki susitikimo pas Jus!

0
Minimalus vaikų skaičius programoje
0
Maksimalus vaikų skaičius programoje
0
Programos trukmė (minutėmis)
0
Minimali kaina vienam vaikui eurais

Programos vykdomos: 

Programos vykdomos:
darbo dienomis visoje Lietuvoje visus mokslo metus nuo 2021.01.11 tarp 9.00 iki 13.00 val. – vienoje patalpoje, kurioje telpa iki 25 vaikų. Vaikai tarp programų keičiasi. Jiems atsisėsti tinkamas kilimas, kilimėliai, suoliukai ar kėdutės.
Taip pat programa vykdoma nuotoliniu būdu per ZOOM platformą. Informacija – telefonu 8 (643) 17715.

KITA INFORMACIJA

Ši programa skirta 1-5 klasių mokiniams.
Vienoje programoje dalyvauja nuo 20 iki 25 vaikų.

Programų skaičius vienoje ugdymo įstaigoje per dieną nuo 3 iki 5.
Minimalus mokinių skaičius per dieną: 60, maksimalus: 120.

NAUDINGI DOKUMENTAI:

Meniu