Nuo 2018.09.03 dienos MUG.lt orientuojasi į nuoseklų ir kryptingą edukacinių programų vykdymą viso sezono metu.
Rekomenduojame programas parinkti pagal Jūsų įstaigoje vykdomus projektus, tinkamumą pagal metų laiką ir užsakinėti sekančiai:

 

Darzoviukai  right
Rekomenduojame rugsėjo bei kovo mėnesiais. Tai puiki proga pavasarį aptarti su vaikais, kokias daržoves jie pasodins, o rugsėjį – kokį derlių turėjo ir ar skanios buvo daržovės.

 

kepaliukas mazas right
Rekomenduojame spalio bei lapkričio mėnesiais. Pats tinkamiausias laikas kepti duonelę  – ypač rudenėlio šventės proga. Vaikučiai per atostogas neabejotinai matė banguojančius rugių ir kviečių laukus, vėliau – derlių nuimančius kombainus. Tad pasidalinti įspūdžiais tikrai norės.

 

linas rengia 3 flate right
Rekomenduojame sausio ir vasario mėnesiais bei iki kovo vidurio. Linas – Lietuvos tautinė kultūra. Deja, nykstanti. Tad stenkimės , kad vaikai jos nepamirštų.Taip pat ši programa ypač tinka ruošiantis  Vasario 16-osios ir Kovo 11-osios šventėms ugdymo įstaigose.

 

Apie medu ir bites 2  right
Rekomenduojame gegužės mėnesį. Ar ne pats geriausias laikas pakalbėti apie bites ir medų? Suprantama, kad taip – žaliuoja medžiai ir žolė, žydi gėlės, šviečia saulutė, ant pienės žiedo tupi bitutė 🙂
Tikrai smagu! Kadangi šiai programai skiriama mažiausiai dienų – paskubėkite registruotis jau šiandien.

 

maza kaledine pasaka  right
Ši programa vykdoma nuo advento iki Šv. Kalėdų. Registruotis galima jau dabar.

 

mazas margutis  right
Ši programa vykdoma nuo prieš Šv. Velykas iki Velykėlių – 2019 metais – balandžio mėnesį. Registruotis galima dar šiais metais.

 

Robotukas be NAUJA     Robotukas lopseliui  right
Šios programos vykdomos visą sezoną be pertraukų – nuo rugsėjo iki birželio.

 

RoboVelykos Nr.3  RoboKaledos  right
Šios programos vykdomos atitinkamai tokiu pat laiku, kaip ir Kalėdinė pasaka ir Velykinis margutis.

Meniu