Fizinio ugdymo pamokos “Žaliojoje girioje”

Fizinio ugdymo pamokos ir edukacija gamtoje 1-7 klasių moksleiviams iš visos Lietuvos.
4 valandos aktyvios, įvairios ir įdomios veiklos miško apsuptyje, stiprinant fizines jėgas ir imuninę sistemą. Derindami edukacinę medžiagą su fizine veikla, sujungdami kelionę pirmyn ir atgal, kai vaikus lydės gidas*, turiningus užsiėmimus, nuotykius ir neišdildomus įspūdžius į vieną bendrą sistemą siekiame sustiprinti jūsų mokinių fizinę ir psichologinę sveikatą, ugdyti ištvermę, komandinę dvasią, susikaupimą ir pagarbą draugams. Aktyvi fizinė veikla gryname ore, kad ir kokios būtų oro sąlygos – būtina sveikam mokinio organizmui, jo užgrūdinimui.
Po mūsų pamokos moksleiviai grįš sustiprėję, pasisėmę žinių ir teigiamų emocijų, kurios išliks ilgam ir vilios sugrįžti pas mus dar ir dar.

Mokinių lauks:
• Aktyvi rytinė mankšta lauke
• 3 km žygis miško keliukais
• Komandinės estafetės ir žaidimai miške
• Jaunųjų karių pratybos su atsargos kariškiu
• Laužo užkūrimas, šilti pietūs prie laužo
• Poilsis po žygio, edukacijos baigimo diplomai kiekvienam dalyviui
• Aktyvi sportinė veikla gryname ore, sporto varžybos
• Poilsis ir dienos veiklos aptarimas

Mokinių patogumui – palapinė nuo vėjo ir kritulių kiekvienai klasei, lauko biotualetai ir praustuvė, higienos ir dezinfekcijos priemonės, geriamasis vanduo, vienkartiniai indai. Visi mokiniai edukacijos metu bus apdrausti draudimo kompanijoje. Aktyviai veiklai teritorijoje yra futbolo vartai, krepšinio stovai, batutai.

*Užsakant mūsų transportą. Pervežimo ir gido paslauga į Kultūros paso edukacijos kainą neįeina. Paslaugos kaina derinama atskirai ir priklausomai nuo atstumo iki edukacijos vietos. Kelionės į edukaciją metu gidas diskutuos su moksleiviais, pasidalins asmenine patirtimi, istorijomis ir aktualia, su fiziniu lavinimu susijusia informacija. Kelionėje atgal visi dalyviai, kartu su gidu dalinsis įspūdžiais, vyks viktorina edukacijos metu įgytoms žinioms patikrinti. Mokiniai ir lydintys asmenys į edukaciją išvažiuoja iš ugdymo įstaigos teritorijos, ten pat ir parvežami.

0
Klasių skaičius
0
Būrių vadovai
0
Maksimalus dalyvių skaičius
0
Stovyklos pradžia, val.
0
Stovyklos pabaiga, val.
0
Edukacijų kaina, eur

NAUDINGI DOKUMENTAI:

Meniu