Prisijunkite prie mūsų komandos!

Vasaros edukacijų stovykloje “Žaliojoje girioje”2022 metais planuojame 5 stovyklų ciklus ir laukiame mažiausiai 500 stovyklautojų, tad siūlome įdomų, kupiną įspūdžių ir geros nuotaikos, laiku (iki kiekvieno ciklos pabaigos) ir gerai apmokamą darbą būrių vadovams – treneriams. Etatų skaičius – 5.
Jei esate ernergingas(a), sportiškas(a), ištvermingas(a) ir kūrybingas(a), jei degi idėjommis, nori veikti kartu su vaikais, patinka miško žygiai, gamtoje matai mokymo(si) potencialą, gal vasarą norėtum leisti kartu? Tada lauksime tavęs vasaros dienos edukaciniame centre – stovykloje “Žaliojoje girioje”.

Vasara – atostogų metas darželių auklėtojoms. Bet kodėl gi nepraleidus jų pas mus, gamtos apsuptyje su 15 mažylių? Būtent tai ir siūlome – gryną orą, puikų atlyginimą ir, jei turite vaikų iki 12 metų – galimybę pabūti su kitais stovyklautojais, kol jūs rūpinsitės pačiais mažiausiais 🙂
Darželinukų dienos centro auklėtojoms sudaromos tokios pat puikios sąlygos, kaip ir stovyklautojams, nes mes – viena šeima. Laukiame trijų auklėtojų ir vienos auklėtojų padėjėjos.

0
Ieškome būrių vadovų-trenerių
0
Stovyklautojų viename būryje
0
Ieškome auklėtojų
0
Ieškome auklėtojų padėjėjų
0
Darželinukų vienoje grupėje
Meniu